Ekran tarasowy

Ekran tarasowy
Ekran tarasowy
Ekran tarasowy
Ekrany tarasowe chronią nas przede wszystkim przed słońcem, wiatrem, kurzem i w niektórych przypadkach przed ulicznym hałasem. Pełnią rolę dekoracyjną i zapewniają prywatnością.

Ekrany są zbudowane z lekkich profili aluminiowych czyli lameli, ustawionych w pozycji pionowej lub poziomej. Co więcej, lamele mogą być obrotowe lub stałe. Obecnie nasi klienci, najczęściej decydują się na montaż ekranów tarasowych z lamelami ruchomymi, których ruch jest wspomagany silnikiem elektyrycznym.

zapytaj o produkt 503 046 640


Świadczymy usługi: projektowanie, montaż, transport, serwis

Różnorodność kolorystyczna wg palety Ral, kolory strukturalne, oraz drewnopodobne, nowoczesny design ekranów tarasowych, pozwala na wpasowanie konstrukcji do każdego otoczenia nadając mu wyjątkowy charakter. Ekrany tarasowe są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Solidna i trwała konstrukcja ekranów zapewnia prywatnoiść w ogrodach, na tarasach, werandach, czy w obiektach należących do sektorów publicznych. Dla klientów zainteresowanych, proponujemy dopełnienie konstrukcji akcesoriami jak: promienniki, które idealnie się sprawdzają w chłodniejsze dni letnie oraz oświetlenie LED.


Prezentujemy kolory z powłoką imitującą drewno w różnych odcieniach.

Wzornik zawiera kolory zbliżone do klasyfikacji wg RAL. Obraz na monitorze ani wydruk nie jest jednak w stanie odzwierciedlić rzeczywistych barw. W celu dokładnego sprecyzowania koloru niezbędne jest posłużenie się oryginalnym wzornikiem.


pobierz katalog w PDF

Zadzwoń do nas
+48 503 046 640

Skontaktuj się z naszymi fachowcami, chętnie pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.
Umówimy się na rozmowę lub spotkanie w dogodnym terminie.