Aktualności

2020-02-21

Czas na zmiany

W tym roku zakończyliśmy prace nad nowym serwisem internetowym. Postanowiliśmy odświeżyć wizerunek naszej firmy w postaci nowej str www, w nowej szacie graficznej, z nowymi funkcjonalnościami, oraz dostosować witrynę internetową do urządzeń mobilnych jak tablet i smartfon.
2020-01-30

Kila słów o nas

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracach z materiałami aluminiowymi MKoncept zrealizuje każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Zapraszamy do naszej galerii oraz do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde pytanie. Doradzimy w wyborze konstrukcji. Wykonamy i zamontujemy.
2019-10-14

Pergola i ruchomy dach

Konstrukcja pergoli z ruchomym dachem oraz sposób jej funkcjonowania jest naszym autorskim rozwiązaniem, z którego jesteśmy bardzo dumni a nasi klienci zadowolenie i miłe zaskoczeni. Aktualnie posiadamy sprawdzone cztery matryce. Więcej informacji na stronie lub u naszego doradcy.
2019-08-14

Balustrady szklane

Pod koniec roku 2019, wprowadziliśmy do naszej oferty nowy produkt o nazwie balustrady szklane w systemie Wind Glass. Inowacyjny system stworzony z myślą o kompleksowej osłonie przed wiatrem i zacinającym deszczem doskonale się spradza w przestrzeni publicznej i prywatenej. Zobacz więcej na stronie.
2019-08-14

Zadaszenia basenowe

Hitem lata, stały się baseny o różnych głębokościach i kształtach z zadaszeniem szklanym, które skutecznie chronią przed nieprzyjemną pogodą czy wiatrem w okresie letnim aż do późnej jesieni. Dodatkowo, w sposób naturalny ogrzewają basen, dzięki czemu, łatwo można utrzymać wyższą temperaturę o 5 st.C.