Pionowe osłony Screen

Pionowe osłony Screen
Pionowe osłony Screen
Pionowe osłony Screen
Pionowe osłony Screen
Pionowe osłony Screen
Pionowe osłony Screen
Pionowe osłony Screen
Pionowe osłony Screen
Pionowe osłony Screen
System pionowych osłon Screen to ergonomiczny system odbijający światło słoneczne, dzięki czemu zmniejsza przenikanie promieniowania słonecznego do pomieszczeń, ale jednocześnie zachowuje możliwość cieszenia się naturalnym światłem dziennym. Jest odporny i wytrzymały na zmienne warunki atmosferyczne. System pionowy osłon Screen, nadaje się do obiektów komercyjnych i prywatnych. Nie tylko sprawdza się na oknach, ale również niezawodnie odgrywa swoją ochronną rolę na balkonach, werandach, altanach czy ogrodowych pergolach.

Poprzez zastosowanie innowacyjnego materiału możemy przebywać w pomieszczeniach w optymalnych warunkach, kiedy za oknem panuje szczyt upałów. Co więcej, odbijając światło słoneczne, nasz system osłon chroni przed oślepiającym światłem, który tak skutecznie potrafi przeszkadzać w pracy i czynnościach wymagających skupienia.

zapytaj o produkt 503 046 640


Świadczymy usługi: projektowanie, montaż, transport, serwis
System osłon pionowych jest wykonany z bardzo wytrzymałej konstrukcji opartej na włóknie szklanym. Osłony stale filtrują promieniowanie UV a co najważniejsze – kontrolują zarówno dopływ jak i odpływ ciepła z pomieszczenia. Dzięki temu ten system osłon to inwestycja, która pozwala na oszczędność przy ogrzewaniu i chłodzeniu, która jest przecież tak kluczowa, szczególnie w wypadku problematycznie usytuowanych miejsc.

Dodatkowym atutem naszych osłon jest również aspekt prywatności – zastosowany materiał skutecznie chroni przed niechcianym zaglądaniem z zewnątrz. System osłon pionowych Screen ze względu na swoją konstrukcję nie wymaga dużej ilości działań konserwacyjnych, a sterowania ręczne lub automatyczne daje pełną kontrolę nad tym, ile światła ma wpadać do pomieszczenia.

Prezentujemy kolory z powłoką imitującą drewno w różnych odcieniach.

Wzornik zawiera kolory zbliżone do klasyfikacji wg RAL. Obraz na monitorze ani wydruk nie jest jednak w stanie odzwierciedlić rzeczywistych barw. W celu dokładnego sprecyzowania koloru niezbędne jest posłużenie się oryginalnym wzornikiem.


pobierz katalog w PDF

Zadzwoń do nas
+48 503 046 640

Skontaktuj się z naszymi fachowcami, chętnie pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.
Umówimy się na rozmowę lub spotkanie w dogodnym terminie.