Wiaty samochodowe-Carport

Wiaty samochodowe-Carport
Wiaty samochodowe-Carport
Wiaty samochodowe-Carport
Wiaty samochodowe-Carport
Wiaty samochodowe-Carport
Wiaty samochodowe-Carport

Wiata samochodowa jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi szukających alternatywy wobec pomieszczenia garażowego.

Pojazdy samochodowe muszą być chronione przed deszczem, śniegiem i promieniami UV, by maksymalnie wydłużyć ich okres eksploatacji. Czynniki pogodowe stają się coraz bardziej nieprzewidywalne i wobec tego potrzebny jest dokładnie rodzaj ochrony, który dostarcza oferowana przez nas wiata samochodowa.


zapytaj o produkt 503 046 640


Świadczymy usługi: projektowanie, montaż, transport, serwisW naszej ofercie Carporty inaczej wiaty samochodowe, mogą być jednostanowiskowe lub w większej wersji – dwustanowiskowe. Skonstruowane przez nas wiaty aluminiowe mogą pochwalić się ergonomiczną naturą konstrukcji, wysoką ochroną przed deszczem, śniegiem czy wiatrem i oczywiście dobrym wkomponowaniem się w otoczenie. Jak w przypadku innych elementów naszej oferty, tak i tutaj pozwalamy klientowi dostosować konstrukcję do swoich potrzeb.

Nasi klienci mogą zdecydować, czy chcą, aby wiata samochodowa posiadała boczną ścianę, która dodaje kolejny element ochrony przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi oraz w praktyczny sposób dopełnia wizualnie konstrukcję. Co więcej, klienci mogą wybrać rozmiar stanowiska postojowego – dla jednego lub dwóch pojazdów. O wytrzymałość nie ma potrzeby się martwić – wiata jest budowana ze stali odpornej na oddziaływanie silnego wiatru a dach z blachy stalowej, który wytrzyma duże obciążenie śniegiem. Ergonomiczna, stabilna, aluminiowa konstrukcja carport nie jest tylko wygodnym stanowiskiem postojowym, ale również stanowi przestrzeń, którą klient może wykorzystać na różne praktyczne sposoby.
Prezentujemy kolory z powłoką imitującą drewno w różnych odcieniach.

Wzornik zawiera kolory zbliżone do klasyfikacji wg RAL. Obraz na monitorze ani wydruk nie jest jednak w stanie odzwierciedlić rzeczywistych barw. W celu dokładnego sprecyzowania koloru niezbędne jest posłużenie się oryginalnym wzornikiem.


pobierz katalog w PDF

Zadzwoń do nas
+48 503 046 640

Skontaktuj się z naszymi fachowcami, chętnie pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.
Umówimy się na rozmowę lub spotkanie w dogodnym terminie.