Sunbreaker sytem p/słoneczny

 Sunbreaker sytem p/słoneczny
 Sunbreaker sytem p/słoneczny
 Sunbreaker sytem p/słoneczny
 Sunbreaker sytem p/słoneczny
 Sunbreaker sytem p/słoneczny
 Sunbreaker sytem p/słoneczny
System przeciwsłoneczny Sunbreaker to precyzyjnie zaprojektowany i mechanicznie bezbłędny zespół obrotowych paneli, których praca jest oparta na silniku sterowanym pilotem. Wysokiej jakości aluminium gwarantuje wytrzymałość konstrukcji oraz skuteczną ochronę przed warunkami pogodowymi.

Obrotowe panele systemu zapewniają naturalny przepływ powietrza w pozycji otwartej, a przy pozycji zamkniętej ich wodoszczelne właściwości razem z mechanizmem odprowadzania wody chronią przed deszczową aurą.

zapytaj o produkt 503 046 640


Świadczymy usługi: projektowanie, montaż, transport, serwisWytrzymałość i bezawaryjne użytkowanie na wiele lat to nie jedyne zalety systemu Sunbreaker! Oferujemy obrotowe panele w pełnej kolorystyce, które dopełnią wygląd każdej zielonej oazy służącej do odpoczynku. Panele obrotowe wpasowane w aluminiową konstyrukcję świetnie sprawdzają się w miejscach prywatnych oraz publicznych jak: patio, taras, ogród, balkon, hotel czy restauracja. System przeciwsłoneczny Sunbreaker, wolnostojący wsparty na słupach czy montowany do ściany, będzie nowym ulubionym miejscem do spędzania wolnego czasu.
Prezentujemy kolory z powłoką imitującą drewno w różnych odcieniach.

Wzornik zawiera kolory zbliżone do klasyfikacji wg RAL. Obraz na monitorze ani wydruk nie jest jednak w stanie odzwierciedlić rzeczywistych barw. W celu dokładnego sprecyzowania koloru niezbędne jest posłużenie się oryginalnym wzornikiem.


pobierz katalog w PDF


Zadzwoń do nas
+48 503 046 640

Skontaktuj się z naszymi fachowcami, chętnie pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.
Umówimy się na rozmowę lub spotkanie w dogodnym terminie.