Pergole z ruchomym dachem

Pergole z ruchomym dachem
Pergole z ruchomym dachem
Pergole z ruchomym dachem
Pergole z ruchomym dachem
Pergole z ruchomym dachem
Pergole z ruchomym dachem
Pergole z ruchomym dachem

Pergole ogrodowe, pergole z ruchomym dachem, pergole od słońca, pergole od wiatru, nowoczesny wygląd, konstrukcja aluminiowa, ozdoba ogrodów i balkonów, w rożnych kolorach, w rożnych rozmiarach, na życzenie klienta

Pergole ogrodowe z zadaszeniem tkaninowym to najlepszy sposób na wzbogacenie wyglądu Twojego ogrodu i dodania mu magicznej aury. Tkaninowy zwijany dach, aluminiowa konstrukcja malowana proszkowo, sterowana silnikiem elektrycznym lub ręcznie, zapewnia nie tylko nowoczesny wygląd, ale również większą wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, by móc wybrać dokładnie taką pergolę, o jakiej marzysz!

zapytaj o produkt 503 046 640

Świadczymy usługi: projektowanie, montaż, transport, serwis
Pergola z ruchomym dachem oraz sposób jej funkcjonowania jest naszym autorskim rozwiązaniem, z którego jesteśmy bardzo dumni a nasi klienci miłe zaskoczeni.
Nasze konstrukcje są trwałe i idealnie dopasowane ponieważ posiadamy cztery własne matryce do produkcji profili aluminiowych.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dostosować projekt pod względem wyglądu, funkcjonowania
jak i również zastanych warunków środowiskowych. Pergole z ruchomym dachem gwarantują komfort relaksu w Twoim ogrodzie. Tego typu konstrukcja ochroni, zależnie od pogody, zarówno od słońca jak i od wiatru.

Nasze doświadczenie oraz fachowość sprawiają, że wykonane przez nas pergole stanowią ozdobę wszelkich ogrodów, tarasów i balkonów.
Zgodnie z Twoimi wytycznymi, nowoczesny wygląd naszych konstrukcji może być dopasowany do Twojej wizji. Dostępne w różnych kolorach – podkreślą piękno lata i rozświetlą szare, zimowe dni. Budowane w różnych rozmiarach – pozwolą na dostosowanie pergoli do Twojego tarasu tak, aby nie zaburzyć harmonii Twojej zielonej oazy. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś, aby od razu zacząć pracować nad pergolą Twoich marzeń!
Prezentujemy kolory z powłoką imitującą drewno w różnych odcieniach.

Wzornik zawiera kolory zbliżone do klasyfikacji wg RAL. Obraz na monitorze ani wydruk nie jest jednak w stanie odzwierciedlić rzeczywistych barw. W celu dokładnego sprecyzowania koloru niezbędne jest posłużenie się oryginalnym wzornikiem.


pobierz katalog w PDF

Zadzwoń do nas
+48 503 046 640

Skontaktuj się z naszymi fachowcami, chętnie pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.
Umówimy się na rozmowę lub spotkanie w dogodnym terminie.