Zadaszenia szklane

Zadaszenia szklane
Zadaszenia szklane
Zadaszenia szklane
Zadaszenia szklane
Zadaszenia szklane
Zadaszenia szklane
Zadaszenia szklane to inwestycja, która zwróci się każdemu, kto na nią się zdecyduje. Wykonane z wysokiej jakości materiałów aluminiowych oraz szkła hartowanego. Są trwałe i skutecznie chronią przed wiatrem, deszczem, śniegiem a nawet hałasem. Niewidoczny system odprowadzania wody w ramach konstrukcji aluminiowej zapewnia bezproblemowe i bezpieczne użytkowanie. Szczelne konstrukcje aluminiowe są bardzo wytrzymałe oraz dostępne w dowolnym kolorze palety RAL. Zadaszenia szklane mogą być montowane w różnych miejscach: na balkonach, tarasach, pergolach, by umożliwić pełny relaks.

Szklane zadaszenia są nowoczesne i eleganckie oraz przedłużają sezon od wczesnego okresu wiosennego do późnej jesieni. Ich modny design podkreśli architekturę domu. Projekt oraz wykonanie zadaszenia szklanego są dobierane pod potrzeby klienta, przez co każde zadaszenia jest wyceniane indywidualnie.

zapytaj o produkt 503 046 640


Świadczymy usługi: projektowanie, montaż, transport, serwis
Dla zainteresoiwanych.
  • Do szklanych zadaszeń wykorzystujemy szklo hartowane vsg/esg. Oznacza to, że połączone ze sobą dwie szyby są zalaminowane specjalną folią. Wytrzymałość szkła wynosi; 120N/mm2, a wytrzymałość na ściskanie 700 - 900 N/mm2. Jest to najbezpieczniejsze szkło dostępne na rynku.
  • Zadaszenia szklane są przeliczane tak, aby spełniały odpowiednie normy. Standardowa rozpiętość przedniej belki pomiędzy nogami wynosi do 6000mm, natomiast głębokość do 3500 mm. Rozpiętość pomiędzy krokwiami wynosi do 1200mm, obciążenie na śnieg 93kg/m2, współczynnik ugięcia wynosi L/180.
  • Kąt dachu jest dopasowywany do architektury domu i wynosi od 3 do 27 stopni.

Istnieje możliwość zamontowania różnego rodzaju szkła: float, barwione, niskoemisyjne, refleksyjne. Zadaszenia szklane mają wbudowaną rynnę przednią malowaną w kolorze konstrukcji, dzięki czemu jest mało widoczna. Wszystkie zadaszenia są wykonywane z aluminium, malowane proszkowo, do wyboru kolorystyka wg palety Ral, kolory strukturalne, oraz drewnopodobne. Zadaszenia są wykonane bez izolacji termicznej.Prezentujemy kolory z powłoką imitującą drewno w różnych odcieniach.

Wzornik zawiera kolory zbliżone do klasyfikacji wg RAL. Obraz na monitorze ani wydruk nie jest jednak w stanie odzwierciedlić rzeczywistych barw. W celu dokładnego sprecyzowania koloru niezbędne jest posłużenie się oryginalnym wzornikiem.


pobierz katalog w PDF

Zadzwoń do nas
+48 503 046 640

Skontaktuj się z naszymi fachowcami, chętnie pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.
Umówimy się na rozmowę lub spotkanie w dogodnym terminie.